AGENCJA SEO, SEM

Virtal sp. z o.o. od 2011 roku świadczy usługi z zakresu pozycjonowania stron w wyszukiwarkach, prowadzania kampanii reklamowych w sieci Google oraz Facebook Ads.

Kim jesteśmy

Virtal jest częścią Grupy MZN Property S.A., największego w Polsce wydawcy specjalistycznych serwisów nieruchomościowych, tj. m.in. morizon.pl, domy.pl, oferty.net, noweinwestycje.pl, oraz właściciela serwisu lendi.pl łączącego usługi finansowe z unikalną technologią automatyzującą proces selekcji najlepszego kredytu.

MISJA

Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, dostarczając naszym Klientom najlepszych, innowacyjnych i efektywnych rozwiązań zastosowania marketingu w wyszukiwarkach. Pracujemy w zespole ekspertów, ale przede wszystkim stale pogłębiających swoją wiedzę pasjonatów branży SEM/SEO, gwarantujących wykorzystanie swoich umiejętności na drodze rozwoju Państwa firmy.

Swoje założenia realizujemy poprzez:

  • zapewnienie najwyższej kultury i poziomu współpracy z Klientem
  • umiejętność nabywania i chęć dzielenia się wiedzą
  • najwyższy poziom oferowanych produktów
  • pasję i zaangażowanie w pracę
  • kreatywność i pozytywną atmosferę w naszym Zespole!

WIZJA

Dążymy do bycia najbardziej rozpoznawalną firmą zajmującą się marketingiem w internecie dla szeroko pojętej branży nieruchomości (deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe, producenci).

Naszym celem jest uczynić produkty Virtal numerem 1 w wyborze rozwiązań, których oczekują nasi Klienci. Pragniemy stale rozwijać katalog swoich produktów i elastycznie dostosowywać swe działania do zmieniających się warunków otoczenia.

To wszystko ma nam pozwolić być zawsze o krok przed konkurencją, aby spełniać najwyższe wymagania naszych klientów, gwarantując dynamiczny rozwój ich działalności.

Kariera

Chciałbyś zdobyć doświadczenie w usługach świadczonych przez Virtal i dołączyć do naszego zespołu?
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy:

lub po prostu wyślij swoje CV i List motywacyjny na praca@virtal.pl