Zwiększenie ruchu organicznego dla agencji Freedom Nieruchomości z naciskiem na frazy strategiczne

Freedom Nieruchomości to najdynamiczniej rozwijająca się sieć biur nieruchomości w Polsce, liczącą 40 oddziałów i ponad 300 osób w strukturze. Dziś wyznacza standardy pracy na umowach na wyłączność i przygotowywania ofert do szybkiej sprzedaży nieruchomości w najwyższej jakości. Freedom stawia na ludzi i budowanie pozytywnej wartości.

Dla serwisu freedom-nieruchomosci.pl są prowadzone kompleksowe działania SEO obejmujące SEO on-page i off-page. Optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarki google.pl była zaplanowana już na etapie projektowania strony www. Dodatkowo cyklicznie są wdrażane zmiany redakcyjne oraz techniczne aspekty mające wpływ na widoczność w wynikach wyszukiwania. Dla serwisu pozyskiwane są wysokiej jakości odnośniki ze stron tematycznie powiązanych. 

Impulsem do wspólnego wypracowania zmian na stronie www był kierunek działań marketingowych oraz decyzje strategiczne klienta związane z postawieniem na frazy „agencja nieruchomości” oraz „biuro nieruchomości” wraz z miastem. W związku z tym na potrzeby tego Case’u zostały wybrane frazy ściśle związane z działalnością firmy w lokalizacjach, gdzie znajduje się biuro, tj.

Wykres średniej pozycji fraz w czasie dla: biuro nieruchomości + miasto ( 43 frazy )

Wykres ruchu z wyszukiwania bezpłatnego do docelowej witryny z fraz biuro nieruchomości + miasto ( 43 frazy )

Wykres średniej pozycji fraz w czasie dla: agencja nieruchomości + miasto ( 43 frazy ) 

Wykres ruchu z wyszukiwania bezpłatnego do docelowej witryny z fraz agencja nieruchomości + miasto ( 43 frazy ) 

Łącznie: biuro/agencja nieruchomości + miasto ( 86 frazy ) dla okresu: około rok 

gdzie,

12 cze 2018-12 gru 2018 Porównaj z: 10 gru 2017-11 cze 2018 – Wykres: Użytkownicy 

Wybrane frazy wg.miast:

Dzięki współpracy ze Spółką Virtal sukcesywnie wzmacniamy pozycję naszej witryny w Google realizując poszczególne cele marketingowe. W naszym biznesie istotne jest budowanie własnego medium, jako silnej alternatywy dla serwisów ogłoszeniowych oraz platformy wspierającej placówki naszych Partnerów w pozyskiwaniu klientów. Cenię taką współpracę z uwagi na indywidualne podejście, bardzo wspierającą postawę i szybkie reagowanie na oczekiwania.

Łukasz Kruszewski

Dyrektor Marketingu