Aktualności

Virtal uzyskał najwyższy status „PARTNER GOOGLE PREMIER”

Paweł Kuźma | 27 Września 2018

Agencja Virtal uzyskała najwyższy status partnerski Google Ads – „Partner Google Premier”. Status ten jest potwierdzeniem wysokich umiejętności i wiedzy w zakresie Google Ads oraz rosnącej pozycji agencji na rynku.

Virtal od listopada 2017 r. do lipca 2018 r. brał udział w prestiżowym programie Google Elevator, którego celem było wzmocnienie potencjału dynamicznie rozwijających się agencji digitalowych. Podczas programu 20 agencji brało udział w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach, wymieniając się wiedzą i doświadczeniami z realizacji efektywnych kampanii promocyjnych. Po zakończeniu programu Virtal został dodatkowo wyróżniony przyznaniem najwyższego statusu „Partner Google Premier”. 

Wśród warunków koniecznych niezbędnych do uzyskania statusu, poza specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem, trzeba wykazać się rosnącą liczbą klientów i wysoką jakością prowadzonych kampanii. 

„Uzyskanie najwyższego statusu partnerskiego Google to dla nas duże osiągnięcie i ogromne wyróżnienie. To obiektywny i wiarygodny znak, że nasze zespół posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji efektywnych kampanii marketingowych. To kolejny, po udziale w programie Google Elevator, krok milowy rozwoju naszej agencji. Wierzymy, że ten znak jakości oraz korzyści jakie płyną z statusu Partner Google Premier wpłyną pozytywnie zarówno na nasz rozwój, jak i docelowo wyniki naszych klientów.” – powiedział Paweł Kuźma, prezes Virtal Sp. z o.o.

Status „Partner Google Premier” oznacza wiele korzyści dla uczestniczących w nim firm, najważniejsze z nich to mocne wsparcie techniczne przy prowadzonych kampaniach, możliwość udziału w szkoleniach i wydarzeniach organizowanych przez Google, dzięki którym agencje uzyskają szybki dostęp do nowych rozwiązań technologicznych oraz zmian w funkcjonowaniu narzędzi. To również możliwość organizacji trójstronnych spotkań z klientem agencji i Google oraz wsparcie rozwoju biznesowego agencji.

Paweł Kuźma

Założyciel firmy Virtal, gdzie od lipca 2011 r. pełni funkcję prezesa zarządu. Związany z marketingiem w wyszukiwarkach od 2005 r. Przez okres 5 lat zarządzający pozycjonowaniem serwisów Grupy Polskapresse, właściciela m.in. serwisu gratka.pl, naszemiasto.pl notowanych w zestawieniu największych grup witryn w rankingu Megapanel PBI/Gemius.

Udostępnij Artykuł
Zapytaj o Ofertę

Inne Artykuły