Virtal w elitarnym gronie uczestników Google Elevator 2017/2018

5 września 2018 / Paweł Kuźma

Agencja Virtal znalazła się w gronie 20 firm, które wzięły udział w prestiżowym programie Google Elevator 2017/2018

google elevator

Zaproszenie do programu Google Elevator to dowód uznania dla najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji digitalowych w Polsce. O sukcesie firmy zdecydowało spełnienie szeregu wymagań Google dotyczących m.in. wysokiej jakości świadczonych usług, prowadzenia efektywnych kampanii oraz dynamicznego wzrostu skali działalności. 

Celem programu Google Elevator było wzmocnienie potencjału zaproszonych firm, przyśpieszenie ich ekspansji rynkowej i w efekcie dalsze zwiększanie obrotów. Podczas specjalistycznych szkoleń i warsztatów uczestnicy otrzymali szerokie wsparcie zarówno biznesowe, jak i produktowe, które pozwoląi zwiększyć konkurencyjność usług na szybko rosnącym rynku zaawansowanej reklamy online.

„Uczestnictwo w programie Google Elevator to dla nas wielkie osiągnięcie. Najbardziej cieszy nas jednak to, że otworzyły się przed nami bramy ogromnej skarbnicy wiedzy – wiedzy, która w biznesie jest bezcenna. Dopiero jej zgłębienie i efektywnie wykorzystanie będzie dla nas sukcesem”.

W poprzednich latach realizowany przez międzynarodowy koncern projekt nosił nazwę Google Rising Stars, w tym roku został przemianowany na Google Elevator.


Paweł Kuźma
Założyciel firmy Virtal, gdzie od lipca 2011 r. pełni funkcję prezesa zarządu. Związany z marketingiem w wyszukiwarkach od 2005 r. Przez okres 5 lat zarządzający pozycjonowaniem serwisów Grupy Polskapresse, właściciela m.in. serwisu gratka.pl, naszemiasto.pl notowanych w zestawieniu największych grup witryn w rankingu Megapanel PBI/Gemius.