Agencja reklamowa


Kim jesteśmy?

Jako Virtal tworzymy zespół ekspertów marketingu internetowego, który od 2011 roku wspiera firmy w skutecznych działaniach digitalowych, jak pozycjonowanie stron oraz prowadzenie kampanii reklamowych w sieci Google i Facebook Ads. Nasza spółka jest częścią Grupy MZN Property S.A., czyli największego w Polsce wydawcy specjalistycznych serwisów nieruchomościowych, tj. m.in. morizon.pl czy gratka.pl oraz właściciela serwisu lendi.pl łączącego usługi finansowe z unikalną technologią automatyzującą proces selekcji najlepszego kredytu. Inwestorem strategicznym spółki jest Ringier Axel Springer Media.


Misja

Bardzo dobrze znamy specyfikę zarówno małych i dużych przedsiębiorstw, jak i tych z zagranicznym kapitałem czy sklepów internetowych. Dzięki temu codziennie pomagamy Klientom w doborze efektywnych i opłacalnych rozwiązań marketingowych. Przynależność do MZN Property S.A. wzbogaca nas o doświadczenie digitalowe dla rynku nieruchomościowego, branż produkcyjnych oraz usługowych.

Nasze zaangażowanie i pasja do nieustannego rozwoju sprawia, że oferujemy Klientom sprawdzone rozwiązania z zakresu SEM (SEO oraz reklam PPC). W Virtalu dbamy o to, aby działać innowacyjnie i z zyskiem dla firm, dlatego naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, przekładających się m.in. na:


Wizja

Dążymy do osiągania satysfakcjonujących dla firm wyników działań marketingowych i dostarczania Klientom pozytywnych doświadczeń ze współpracy z Virtalem. Chcemy, aby nasze działania odzwierciedlały Ich potrzeby i gwarantowały dynamiczny rozwój biznesów.

Celem Virtala jest dostosowywanie się do zmieniającego rynku, zbudowanie marki godnej zaufania i zapewniającej najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorstw dążących do osiągnięcia najbardziej ambitnych celów.

Nasze wybrane publikacje