58 728 25 97 Zadzwoń już teraz!

KARIERA

Dołącz do wspaniałego zespołu i twórz internety :)

STAŻYSTA DO PROWADZENIA KAMPANII ADWORDS

O Virtal

  • Agencja SEO, SEM
  • Biuro w centrum Gdańska
  • Wchodzi w skład Grupy MZN Property
  • www.virtal.pl

Usługi

  • Kampania Google Adwords
  • Kampania Facebook Ads
  • Pozycjoowanie stron www
  • Tworzenie Landing Page

Klienci

  • Branża nieruchomości
  • Producenci
  • Małe lokalne biznesy

Korzyści dla klienta

  • Zwiększenie ruchu na stronie
  • Generowanie leadów sprzedażowych
  • Zwiększenie sprzedaży

Obecnie firma poszukuje Stażysty do prowadzenia kampanii Adwords na 3-miesięczny płatny staż z późniejszą możliwością zatrudnienia.

WYMAGANIA:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i inicjatywa w działaniu,
  • kultura osobista,
  • asertywność oraz zaangażowanie,
  • nastawienia na rezultat i wysoka orientacja na klienta,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

MILE WIDZIANE

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem kampanii Adwords,
  • podstawowa znajomość narzędzia statystycznego Google Analytics,
  • znajomość prowadzenia kampanii na kanałach FB, linkedin,
  • certyfikat Google Adwords.

OBOWIĄZKI:

  • zarządzanie kampaniami Adwords w kanałach (search, display, remarketing, Google Merchant Centre, Youtube),
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • planowanie oraz raportowanie,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

OFERUJEMY:

  • wyjątkową, startup'ową atmosferę,
  • doradztwo i wsparcie techniczne,
  • elastyczny czas pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie zUstawią z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)"