58 728 25 97 Zadzwoń już teraz!

KARIERA

Dołącz do wspaniałego zespołu i twórz internety :)

NEW BUSINESS MANAGER

O Virtal

  • Agencja SEO, SEM
  • Biuro w centrum Gdańska
  • Wchodzi w skład Grupy MZN Property
  • www.virtal.pl

Usługi

  • Kampania Google Adwords
  • Kampania Facebook Ads
  • Pozycjoowanie stron www
  • Tworzenie Landing Page

Klienci

  • Branża nieruchomości
  • Producenci
  • Małe lokalne biznesy

Korzyści dla klienta

  • Zwiększenie ruchu na stronie
  • Generowanie leadów sprzedażowych
  • Zwiększenie sprzedaży

W związku z rozwojem firmy postanowiliśmy stworzyć nowe stanowisko w swoich strukturach, które pozwoli nam na osiąganie jeszcze lepszych wyników sprzedażowych. Poszukujemy osób na stanowisko New Business Manager

KOGO SZUKAMY:

  • Osoby samodzielnej, pełnej energii z doświadczeniem w sprzedaży. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług internetowych.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i inicjatywa w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Asertywność oraz pełne zaangażowanie,
  • Nastawienie na rezultat i wysoka orientacja na klienta,

DODATKOWE ATUTY

  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym (SEO, Kampanie Adwords, Facebook Ads, Mail Marketing),
  • Znajomość zagadnień związanych z analityką internetową tj. narzędzia Google Tag Manger, Google Analytics, Google Search Console,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami tj. UserEngage, Asana,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (aktywne oraz w oparciu o dostarczone leady),
  • Utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami ,
  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych,
  • Nadzór nad wdrożeniem i realizacją usług, analityka, raportowanie,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji digitalowych w Polsce wg. Google,
  • Pracę w samym sercu Gdańska na Górze Gradowej (Centrum Hewelianum),
  • Możliwość rozwoju, zdobycia wiedzy i poszerzenia umiejętności, szkolenia i uczestnictwo w konferencjach,
  • Umowę o pracę lub umowę typu b2b
  • Wynagrodzenie z solidną podstawą i premią zależną od wyników w pracy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pomimo 7 lat na rynku wciąż wyjątkową, startup'ową atmosferę, pracę w zgranym zespole.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie zUstawią z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)"